Zavřít reklamu

Již před časem do éteru pronikly rendery modelů příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S23. Spolu s různými dalšími úniky nám dávají docela dobrou představu, jak budou „v reálu“ vypadat a jak se budou lišit od telefonů aktuální vlajkové řady. Nyní unikly snímky jejich maket, které potvrzují to, co jsme viděli na renderech.

Z fotografií, které do oběhu pustil web Slashleaks (zde a zde), vyplývá, že modely Galaxy S23 a S23+ budou mít oproti svým „budoucím předchůdcům“ tři oddělené zadní fotoaparáty, které budou lehce vystupovat z těla. Tento design budou podle všeho používat i některé modely střední třídy Samsungu plánované na příští rok. Co se týče přední strany, zdá se, že telefony budou mít o trochu tenčí rámečky než Galaxy S22 a S22+.

Pokud jde o model S23 Ultra, ten vypadá „plus minus“ stejně jako letošní Ultra. Na rozdíl od renderů však snímky s jeho maketami ukazují jistý designový rozdíl – slot na SIM kartu je umístěn na boku místo na spodní straně. Jestli jsou přesnější fotografie s jeho maketami, nebo jeho rendery, v tuto chvíli nelze říci, musíme si počkat na další rendery či snímky.

Podle dostupných úniků bude řadu Galaxy S23 pohánět přetaktovaná verze čipsetu Snapdragon 8 Gen 2, jinak by měla být po hardwarové stránce velmi podobná řadě Galaxy S22. Nejvíce změn se očekává u nejvyššího modelu, který se bude chlubit 200MPx fotoaparátem a kromě toho by měl být osazen příští generací čtečky otisků prstů od Qualcommu. Řada bude uvedena na scénu v únoru příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.