Zavřít reklamu

Jak jistě víte, příští nejvyšší vlajková loď Samsungu Galaxy S23 Ultra bude jeho vůbec prvním telefonem, který se bude chlubit 200MPx fotoaparátem. Před pár týdny se v éteru objevila první ukázka toho, jaké snímky bude příští Ultra pořizovat. Nyní je tu další ukázka, která dokazuje, že fotografie jí zachycené nebudou mít z hlediska detailů konkurenci.

Novou ukázku fotografických schopností Galaxy S23 Ultra pustil do oběhu (tak jako tu minulou) legendární leaker Ice Universe, takže je nanejvýš pravděpodobné, že je pravá. Obrázek ukazující dýni byl podle všeho manuálně přiblížen a ořezán, aby vynikly jeho detaily. A míra detailů je vskutku dechberoucí. I když srovnávací snímky pořízené smartphony Galaxy S22 Ultra a Pixel 7 Pro vypadají samy o sobě velmi dobře, vedle ukázkové fotografie zachycené příští Ultrou vypadají skoro až vybledle a neukazují zdaleka tolik nedokonalostí, jež tuto dýni činí jedinečnou.

Hlavní 200MPx fotoaparát S23 Ultra podle dostupných úniků doplní 12MPx ultraširokoúhlý objektiv, 10MPx teleobjektiv s trojnásobným optickým přiblížením a 10MPx periskopový teleobjektiv s desetinásobným zoomem. Existuje jistá šance, že jeden z teleobjektivů bude používat technologii stabilizace obrazu s posuvem senzoru. Telefon by jinak měl disponovat – stejně jako základní a „pluskový“ model – čipsetem Snapdragon 8 Gen 2, prakticky stejným designem a rozměry jako S22 Ultra i stejnou velikostí displeje (tedy 6,8 palců) a také nezměněnou kapacitou baterie (tj. 5000 mAh). Řada Galaxy S23 bude údajně představena začátkem února příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.