Zavřít reklamu

O příští vlajkové řadě Samsungu Galaxy S23 toho z řady úniků z minulých týdnů a měsíců víme již docela dost, včetně toho, jak budou jednotlivé modely – tedy S23, S23+ a S23 Ultra – vypadat. Nyní do éteru proniklo, že řada bude podporovat natáčení videa v rozlišení 8K při 30 snímcích za sekundu.

Informaci, že řada Galaxy S23 bude podporovat nahrávání videa v rozlišení 4320p při 30 fps, přinesl dnes už legendární leaker Ice universe, takže ji můžeme brát prakticky jako hotovou věc. Podporu natáčení videa v této kvalitě nabízejí mnohé další smarphony, pro Samsung to však bude poprvé. Připomeňme, že řada Galaxy S22 zvládne videa nahrávat v rozlišení 8K při 24 fps. Rozdíl 6 snímků se nemusí zdát moc, v praxi jej však poznáte.

Co se týče fotoaparátů jako takových, modely S23 a S23+ podle dostupných úniků oproti S22 a S22+ vylepšení nepřinesou, tj. měly by mít stejný 50MPx hlavní fotoaparát, 10MPx teleobjektiv a 12MPx ultraširokoúhlý objektiv. Jiné to však bude u modelu S23 Ultra, který se bude jako první smartphone Samsungu chlubit 200MPx fotoaparátem. Ten bude údajně postaven na zatím neoznámeném senzoru ISOCELL HP2. Samsung již potvrdil, že svou příští vlajkovou řadu představí v únoru.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.