Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je teda fakt že po roce výkup S21 7800kč ze 22490kč je síla ale jsem spokojený váhal jsem i mezi Apple 13. Samsung S22 je příjemně malý a to se mi líbí.

  Ty ceny padají rychle, zase se tím ale otevírá dobrý prostor pro nákup kvalitního zařízení z druhé ruky. Nejdéle drží hodnotu prostě iPhone.

  Tak můj den s S22 256GB:
  1) Vstanu, hledám nabíječku, protože telefon přes noc „ztratil“ 40% baterie (aktualizovaný, udělán reset).
  2) Po 30 minutách pomalého 25W nabíjení se vydám na cestu. Hned před vstupem do metra mám každý třetí den s propojením Galaxy Buds Pro, no co, restart bluetooth to vyřeší.
  3) V MHD nějaké ty novinky, twitter, případně nenáročná hra typu sudoku.
  4) V práci chci něco scanovat, jak se píše i v článku, ale části dokumentu jsou tak rozmazané, že raději použiji služební Xiaomi.
  5) po obědě (který si nefotím) už sháním nabíječku, jelikož jsem na cca 35% a to mě ještě čeká cesta domů, nákup a pod. V tom si vimnu 4 sms o zmeškaném volání, ale telefon nezvonil..no co, zavolám zpět, ale ejhle, zase to nejde, musím restartovat telefon, pak už to tak nějak jde – jupí!
  6) přijdu domů, dám si večeři, zapomenu dát telefon na nabíječku a jdu spát. Ráno mi nezazvoní budík, protože se telefon vybil.

  Tohle byl soupis mého včerejšího a dnešního dne, s kvalitní vlajkovou lodí z dílny Samsungu – Galaxy S22 256 Gb.

  Takový telefon bych nechtěl a hned bych se ho zbavil. Divím se že jej používáte i tomu že jste jej nevrátil do 14 dnů. Nebo jej alespoň nereklamoval (vada fotoaparátu, výpadky signálu). Mám stejnou S22 a žádné podobné problémy nemám. Baterie drží skvěle (lépe než u Asus Zenfone 8) ztráta baterie přes noc nepřekročí 9% – ale používám Battery Widget reborne, který mi na noc vypíná BT i WIFI, které ráno před probuzením opět zapne. Výpadky u hovoru jsem neměl nikdy. Foťák i skenování bez problémů.
  Jinak v prvním týdnu jsem měl přes 14 hod výdrž s přes 5 hodin SOT, pak už jsem to neměřil protože u obou PC bezdrátová nabíječka (na dvou místech), v autě nabijecka, ale den bez nabíjení je bez problémů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.