Zavřít reklamu

Samsung s řadou Galaxy S22 představil mnoho nových užitečných fotografických funkcí. Nyní oznámil, že některé z těchto funkcí začaly dostávat starší vlajkové lodě řad Galaxy Note a Galaxy S i starší a nové „skládačky“. O jakých funkcích je konkrétně řeč?

Vylepšené fotografie za horších světelných podmínek

Řady Galaxy Note 20, Galaxy S20, Galaxy S21 a ohebné telefony Galaxy Z Fold2 a Z Fold3 dostávají funkce „Nightography“, jako je možnost pořizovat portrétní fotografie pomocí teleobjektivu i za horších světelných podmínek. Tuto funkci nemusejí dostat smartphony Galaxy S20 FE a Galaxy S21 FE.

Nocni_portretni_fotky_Galaxy

Automatické rámování u videohovorů

S uvedením řady Galaxy S22 představil Samsung také funkci automatického rámování u aplikací pro videohovory, jako je Google Duo, Google Meet, Messenger, Instagram a WhatsApp. Tato funkce přichází na modely řady Galaxy S21, telefon Galaxy S21 FE a „ohýbačky“ Galaxy Z Flip, Z Flip 5G, Z Flip3, Z Fold2 a Z Fold3. Funkce automatického rámování přibližuje, oddaluje a posouvá obraz tak, aby mohlo v záběru zůstat až 10 lidí.

Auto_Framing_Galaxy

Efekty videohovorů

Samsung rovněž přináší vylepšené efekty hovorů na telefony Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10 5G, Galaxy S10 Lite, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy Note 10 Lite, Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Flip, Z Flip 5G, Z Flip3, Z Fold2 a Z Fold3. Tyto efekty zahrnují rozmazání pozadí, výměnu pozadí a ovládání mikrofonu během videohovorů a jsou kompatibilní s aplikacemi BlueJeans, Google Duo, Google Meet, KakaoTalk, Knox Meeting, Messenger, Microsoft Teams, Webex Meetings, WhatsApp a Zoom.

Efekty_videohovoru_Galaxy

Vylepšená kvalita fotografií v aplikacích třetích stran

Telefony Galaxy S21, Galaxy S21+, S21 Ultra, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Flip3 a Z Fold3 také dostávají vylepšenou kvalitu fotografií v aplikacích třetích stran, jako je Instagram, Snapchat a TikTok. Uživatelé v nich nyní mohou používat funkce jako Super HDR, noční režim, automatické ostření pomocí AI, vícesnímková redukce šumu nebo teleobjektiv.

Vylepsena_kvalita_fotek_Galaxy_v_appkach_tretich_stran

Aplikace Expert RAW pro Galaxy Z Fold3

Samsung též přináší aplikaci Expert RAW na „skládačku“ Galaxy Z Fold3. Stáhnout z obchodu Galaxy Store si ji bude možné ještě v květnu. Předchozí zmíněné funkce již dostávají příslušná zařízení v Jižní Koreji, na ostatní trhy mají dorazit do konce první poloviny roku.

Expert_RAW_UI

Dnes nejčtenější

.