Zavřít reklamu

Google začal v těchto dnech vydávat novou aktualizaci pro aplikaci Android Auto, která opravuje problém, jenž některým majitelům Galaxy S22 bránil v připojení telefonu k jejich vozu. Zdá se však, že s sebou přinesla problémy nové.

Někteří majitelé telefonů řady Galaxy S22 si již od jejího uvedení na trh v únoru letošního roku stěžují na to, že je nemohou připojit k hlavní jednotce svých aut. Podle postižených uživatelů se jejich telefon nabíjí, místo toho, aby potvrdil připojení k infotainmentovému systému vozu. Někteří uživatelé pomocí metody pokus/omyl zjistili, že některé kabely zvládají připojení bez problémů, zatímco jiné kabely, které u předchozích zařízení Galaxy fungovaly, nyní nefungují.

Podle nejnovějších komentářů na stránce podpory Googlu si někteří uživatelé všimli, že nová aktualizace pro Android Auto (verze 7.7) tento problém řeší a umožňuje jejich Galaxy S22 připojit se k infotainmentovému systému normálně. Jak se ale zdá, update způsobil problémy s aplikací těm, kteří je předtím na svých Galaxy S22 neměli. Ti nyní hlásí, a není jich málo, že Android Auto se sice připojí, ale ukazuje jen černou obrazovku. Používáte ve svém vozu Android Auto? Pokud ano, setkali jste se s výše uvedenými problémy? Dejte nám vědět do komentářů.

Související články

Dnes nejčtenější

.