Zavřít reklamu

Společnost Samsung představila vrcholnou řadu smartphonů Galaxy S22 v únoru. Pokud nepočítáme skládací zařízení, tak se má jednat o ukázku toho, kam se technologie společnosti za rok posunuly. Jak tedy můžete používat řadu telefonů Galaxy S22 od chvíle, kdy se probudíte, až do chvíle, kdy odejdete z práce, abyste svůj pracovní den využili skutečně naplno?

Měli jsme to štěstí, že redakcí prošly všechny modely a že si na našich stránkách můžete přečíst jednotlivé recenze všech tří telefonů. Samsung nyní sdílel zajímavý pohled na to, jak se dá s jeho telefony sdílet celý náročný pracovní den a samozřejmě vyzdvihuje přednosti zařízení. Jedná se samozřejmě o účelovou prezentaci, je ale fakt, že tak nějak byste svůj pracovní den se zařízením Galaxy S22 skutečně trávit mohli. 

[7:00] Elegantní a odolná technologii 

Chytré telefony jsou rozhodně módním doplňkem našeho každodenního života. Galaxy S22+ má zaoblené hrany a elegantní design „Contour-Cut“, který plynule spojuje tělo, rámeček a zadní fotoaparát. Díky barevným variantám zařízení jej společnost charakterizuje jako dokonalý doplněk pro stylové zákazníky, kteří chtějí mít vytříbený vzhled.

Kromě propracovaného designu je řada Galaxy S22 také velmi odolná, což je velká výhoda, pokud vám smartphone často padá z rukou. Poprvé v je zde každý telefon obklopen leštěným ochranným rámem Armor Aluminum. Modely S22 jsou také prvním smartphonem Samsung vybaveným sklem Corning Gorilla Glass Victus+ na předním i zadním panelu, které zajišťuje ještě větší odolnost při pádu a před poškrábáním.

[8:00] Usnadněte si dojíždění digitálním klíčem od auta 

Uživatelé si nyní mohou odlehčit kapsy díky funkci digitálního klíče Samsung Pass s Galaxy S22 Ultra, která umožňuje odemknout auto chytrým telefonem. Nyní si můžete zjednodušit ranní rutinu a zajistit, že už nikdy nezapomenete klíče od auta doma. To samozřejmě tedy v podporovaných zemích a s podporovanými vozy.

S22_User_Guide_main5

[10:00] S perem S Pen můžete okamžitě pořizovat a sdílet poznámky 

Když se účastníte ranní porady, může mít ta často rychlý spád. Místo paniky, které úkoly patří vám a které kolegům, si můžete snadno zapisovat poznámky a sledovat celou konverzaci. Samozřejmě vám k tomu pomůže pero S Pen. Galaxy S22 Ultra podporuje vestavěný stylus, který umožňuje psaní poznámek stejně snadno a pohodlně jako psaní na papír. I když je obrazovka smartphonu zamčená, můžete jednoduše vytáhnout pero S Pen a otevřít aplikaci Screen Off Memo.

Když klepnete na tlačítko se šipkou v pravém dolním rohu obrazovky, poznámka se plynule otočí na další stránku, jako kdybyste obraceli stránku knihy. Jakmile skončíte, jednoduše celou poznámku uložíte do aplikace Samsung Notes. Aplikace také umožňuje snadné a okamžité sdílení se spolupracovníky, kteří se třeba nemohli schůzky osobně zúčastnit.

[12:30] Pořiďte si lákavé fotografie svého oběda 

Polední pauza je pro zaměstnance časem na načerpání nových sil, proto si ji užijte tak, že opustíte svůj pracovní stůl a navštívíte známé restaurace a kavárny. Díky vylepšené technologii fotoaparátu s umělou inteligencí řady Galaxy S22 můžete každý okamžik během volna zachytit přehledněji. Pouze pomocí zařízení S22 můžete pořizovat snímky, po kterých budou všichni vaši přátelé a sledující na sociálních sítích prostě lační.

S22_User_Guide_main9

[14:00] Vyberte si, co vás inspiruje, s aplikací Smart Select 

Při brouzdání po internetu člověk často narazí na obsah, který ho inspiruje k práci. Pomocí pera S Pen můžete snadno vybrat, vystřihnout a uchopit cokoli, co vás zaujme, ať už je to fotografie nebo úryvek textu. Funkce Smart Select umožňuje nakreslit tvar kdekoli na obrazovce a telefon zachytí pouze tento definovaný výběr. Snímek obrazovky můžete uložit jako obrázek nebo jej rovnou vložit do aplikace Poznámky.

[15:00] Práce při jakémkoli osvětlení 

Ať už pracujete v interiéru nebo exteriéru, můžete si být jisti, že displej vašeho zařízení bude vždy dobře čitelný díky funkci adaptivního jasu řady Galaxy S22. Jakmile zařízení zapnete, obrazovka se automaticky přizpůsobí osvětlení. Jasnou a čistou obrazovku si tak můžete užívat kdekoli bez nutnosti nastavování, ať už čtete dokumenty ve slabě osvětlené konferenční místnosti, nebo kontrolujete e-maily na přímém odpoledním slunci.

[17:30] Proměňte svůj chytrý telefon v kapesní skener 

Než se obtěžovat s použitím skeneru, je jednoduší dokument prostě vyfotit. Když se však snažíte pořídit dokonalý snímek papíru na stole, může být složité vyhnout se tomu, abyste na dokument vrhali stín, a to ať už umístíte smartphone jakkoli. Proto je zde funkce Object eraser.

S22_User_Guide_main12

Ta nejenže vymaže objekty v pozadí, ale dokáže také vymazat stín vrhaný na fotografovaný objekt. Bez použití jakéhokoli editačního programu zde umělá inteligence zcela automaticky analyzuje fotografii a rozpozná a odstraní nepotřebné předměty. Dokonce i nežádoucí odlesk nebo odraz lze upravit pouhým klepnutím na jediné tlačítko.

[19:00] Zachyťte dokonalé fotografie na cestě domů 

Díky většímu obrazovému snímači zachycuje řada Galaxy S22 snímky v jasných a detailních barvách, a to i po západu slunce. Pokročilá technologie umělé inteligence a objektiv Super Clear Lens pomáhají pořizovat přirozené fotografie i za zhoršených světelných podmínek, a to bez jakýchkoli odlesků nebo odrazů. K tomu je zde samozřejmě ještě aplikace Expert RAW, která vám dá plnou svobodu při vašem focení.

Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.