Zavřít reklamu

Chytré telefony se díky svým schopnostem a možnostem dokáží stát kromě jiného také naší kapesní kanceláří. Mnozí uživatelé využívají své smartphony například k tvorbě poznámek, k čemuž dokáže skvěle posloužit celá řada aplikací. V tomto článku si tedy představíme poznámkové aplikace, které na svém smartphonu jistě využije každý.

Google Keep

Z dílny společnosti Google vzešla celá řada velmi povedených bezplatných aplikací. Jednou z nich je Google Keep – vynikající nástroj pro pořizování poznámek. Stejně jako u většiny ostatních aplikací od Googlu patří mezi největší výhody Google Keep to, že se jedná o zcela bezplatnou a multiplatformní aplikaci. Google Keep nabízí možnost přidávání mediálního obsahu k poznámkám, tvorbu seznamů úkolů, sdílení, možnost spolupráce, nástroje pro kreslení, skicování, pořizování hlasových poznámek a řadu dalších užitečných funkcí.

Stažení v Google Play

Easy Notes  – Note Taking Apps

Pokud hledáte aplikaci, která vám umožní vytváření a správu poznámek, poznámky na plochu nebo třeba tvorbu seznamů, můžete vyzkoušet Easy Notes. Tato aplikace nabízí řadu funkcí počínaje tvorbou poznámkových bloků, přidávání mediálních souborů nebo připnutí poznámek přes hlasové poznámky až po automatické ukládání a bohaté možnosti třídění a správy vašich zápisků. U poznámek v Easy Notes si můžete nastavit a přizpůsobit barevné pozadí, vytvářet kategorie, využít možnosti zálohování a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

ColorNote

Pokud pro svůj smartphone hledáte aplikaci pro poznámky na plochu, můžete sáhnout po ColorNote. Tato aplikace poskytne vašemu telefonu kromě jiného také virtuální samolepicí lístečky, které si v podobě widgetů můžete umístit na plochu. ColorNote nabízí také možnost snadné tvorby rychlých poznámek, může se pochlubit intuitivním rozhraním a snadným ovládáním, a nabízí mnoho možností pro úpravu, sdílení, organizaci a zálohování vašich poznámek.

Stažení v Google Play

OneNote

OneNote patří mezi velmi populární nástroje pro pořizování poznámek a dokumentů. Tato propracovaná aplikace z dílny společnosti Microsoft nabízí možnost vytvoření poznámkových bloků s poznámkami, při tvorbě zápisků budete mít k dispozici na výběr z několika druhů papírů, a budete moci také využít celou řadu nástrojů pro psaní, skicování, kreslení či anotaci. OneNote nabízí také podporu ručního psaní, snadnou práci s obsahem, skenování poznámek, sdílení i spolupráce.

Stažení v Google Play

Notion

Pokud hledáte multiplatformní a víceúčelovou aplikaci, která zvládne mnohem více než jen základní poznámky, určitě byste měli sáhnout po Notion. Notion vám umožní pořizování zápisků všeho druhu – od poznámek a seznamů úkolů přes deníkové zápisky či návrhy webu a dalších projektů až po sdílené týmové projekty. Notion nabízí bohaté možnosti úpravy textu, přidávání mediálních souborů, sdílení, správy a mnoho dalšího.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.