Zavřít reklamu

Od oficiálního představení jedné z letošních high-endových novinek z dílny společnosti Samsung – smartphonu Galaxy Note 20 – neuběhl ještě ani měsíc. Novinka se ještě ani nezačala dostávat ke svým prvním majitelům. To ale podle všeho není žádnou překážkou k šíření spekulací a dohadů, které se týkají budoucích smartphonů z produkce jihokorejského giganta.

Spekulace o smartphonech produktové řady Galaxy S20 se sice začaly nesměle objevovat ještě před letošní akcí Unpacked, a to i navzdory tomu, že nás od jejich oficiálního představení dělí ještě pěkná řádka měsíců. O další generaci vlajkových lodí mezi smartphony od Samsungu se například proslýchá, že by měly být vybaveny zbrusu novými – a pochopitelně patřičně vylepšenými – fotoaparáty. Zadní fotoaparát budoucích smartphonů produktové linie Galaxy S21 by podle nejnovějších zpráv z Twitteru měl být vybaven senzorem Bright HM1. Rozlišení hlavního modulu by mělo činit 108MP.

Společnost Samsung by měla podle dostupných zpráv v příštím roce vydat celkem tři smartphony řady Galaxy S21, jednotlivé modely by měly nést názvy Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra. V souvislosti s fotoaparátem se spekuluje mimo jiné také o možné absenci modulu se senzorem ToF a jeho nahrazení modulem, vybaveným laserem.

Související články

Dnes nejčtenější

.