Zavřít reklamu

Ano, víme, že modelovou řadu Galaxy S21 představí Samsung až příští týden na své události Unpacked. Informace o nových barevných variantách se tak ve chvíli, kdy oficiálně neznáme všechny barvy, ve kterých se budou telefony prezentovat při jejich uvedení na trh, můžou zdát předčasné. Slouží nám však jako hezké potvrzení toho, že Samsung pokračuje v příjemné tradici nabídky různých provedení stejného telefonu. Podle posledních úniků navíc s největší pravděpodobností víme, jakými barvami se řada bude příští týden oficiálně chlubit.

Galaxy S21 by se na trh měl dostat ve čtyřech různých barevných variantách (v šedé, bílé, růžové a fialové), Galaxy S21+ nabídne varianty tři (stříbrnou, černou a fialovou) a nejvyšší model S21 Ultra bude dostupný pouze ve dvou provedeních (ve stříbrné a černé). Nějakou dobu po vydání by se podle leakera Ishana Agarwala měly na pultech obchodů objevit Galaxy S21 a S21+ v červeném šasi, zatímco nejdražší S21 Ultra se obarví do třech dalších odstínů (modré, bronzové a titanové).

Oficiální představení netrpělivě očekávané řady se nezadržitelně blíží. Samsung odkryje své karty již 14. ledna během události Unpacked. Tam se také dozvíme, zdali těmto únikům můžeme pořád věřit. Co říkáte na různé barevné varianty samsungů vy? Nemrzí vás trochu, že základní S21 stále neseženete v elegantní černé? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější

.