Zavřít reklamu

Drtivá většina detailů o připravované vlajkové lodi Samsungu – Galaxy S21 je v podstatě veřejným tajemstvím, doposud největší únik informací se týkal technických specifikací telefonů, velkým průlomem však byly také první „reálné“ fotografie ještě nepředstavených smartphonů. O rozruch se dnes však postaral známý „únikář“ Max Weinbach, který na svém Twitteru sdílel sérii videí zachycující Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra 5G. Tyto krátké spoty vypadají jako ty oficiální, které Samsung prezentuje při každém představování nových telefonů.

Několikasekudová videa se točí zejména kolem fotoaparátů, aby taky ne, u Galaxy S21 se s téměř 100% jistotou setkáme s úplně novým designem oblasti zadních fotoaparátů. Dnešní únik nám také potvrzuje konfigurace foťáků jednotlivých modelů, podrobné specifikace si můžete přečíst zde a zde. Nelze si nevšimnout také toho, že všechny videa zachycují modely Galaxy S21 v jedné barvě, mělo by se jednat o provedení Phantom Violet, které by mělo být jakousi ústřední barvou pro řadu Galaxy S21, stejně jako tomu bylo například s bronzovou barvou u Galaxy Note 20.

Co dalšího je patrné z dostupných shotů? Především to, že všechny varianty Galaxy S21 budou vybaveny 5G modulem, to, zda Samsung LTE provedení úplně ze své nabídky vynechá není prozatím jasné, pokud se však ukáže, že telefony řady Galaxy S21 budou skutečně výrazně levnější, než jejich předchůdci, jednalo by se o skvělou novinu. Poslední záležitostí, která se nám opět „potvrzuje“ je provedení displejů. Na videích je jasně vidět rovný displej v případě Galaxy S21 a Galaxy S21+ a zakřivený panel u Galaxy S21 Ultra. Konečně také máme dobrou představu, jak by toto zakřivení mohlo být velké, mi osobně připomíná Galaxy Note 20.

Na to, zda jsou videa skutečně pravá si budeme muset počkat do 14. ledna, avšak vzhledem k tomu, že do tohoto data zbývá už jen měsíc a par dnů k tomu, je pravděpodobnost poměrně velká. Stává se totiž pravidlem, že oficiální snímky či videa uniknout na internet ještě před představením produktu samotného.

Dnes nejčtenější

.