Zavřít reklamu

Spolu s tím, jak se blíží očekávané vydání Samsungu Galaxy S21 v Evropě, se začínají objevovat také nové zajímavé detaily. Nová produktová linie chytrých smartphonů od Samsungu by měla být představena 14. ledna příštího roku. V zemích, jako je třeba Německo, by příslušné modely měly být exkluzivně k dostání ve verzi s 5G konektivitou – to ale není vše.

Podle posledních zpráv by měl být Samsung Galaxy S21 spolu se Samsungem Galaxy S21+ v Německu k dostání ve dvou variantách úložiště – 128GB a 256GB, zatímco Samsung Galaxy S21 Ultra bude k dostání ve třech variantách, a to 128GB, 256GB a 512GB. Zákazníci budou mít pochopitelně také na výběr z více barevných variant. Galaxy S21+ by se údajně měl prodávat ve stříbrné, černé a fialové / purpurové barvě, zatímco Galaxy S21 Ultra pouze v černé nebo stříbrné barvě. V souvislosti s novými smartphony produktové řady Samsung Galaxy S21 se mluvilo také o možné kompatibilitě s perem S Pen. Tu by měl nabídnout přinejmenším Galaxy S21 Ultra. Tuto kompatibilitu až dosud nabízely pouze modely produktové řady Galaxy Note spolu s vybranými modely tabletů, Galaxy S21 by se tak mohl stát historicky prvním modelem této řady, který by mohl nabídnout podporu S Pen. Galaxy S21 by podle dostupných zpráv sice neměl být vybaven slotem pro umístění S Pen, mluví se ale o tom, že by Samsung uvede speciální kryt, jehož součástí bude i S Pen. Kryty by měly být k dostání ve stejných barevných variantách jako samotné smartphony.

Kompatibilita smartphonů řady Galaxy S21 s S Pen pochopitelně nahrává fámám o možném konce série Galaxy Note. V tomto směru ale zatím není nic na 100% jisté – je možné, že se společnost Samsung rozhodne v příštím roce vydat pouze jeden model Galaxy Note, časem by ale této sérii mohl dát definitivní sbohem.

Dnes nejčtenější

.