Zavřít reklamu

Datum představení Galaxy S21 se poprvé objevilo přibližně před měsícem, další zmínky se pak objevily tento týden a to hned dvakrát. Avšak dnes to vypadá, že datum odhalení nové vlajkové řady potvrdil sám Samsung.

V minulosti se jasně prokázalo, že se jihokorejský technologický gigant k únikům nijak nevyjadřuje – nevyvrací je ani nepotvrzuje, na rozdíl od jiných společností. Nyní to však vypadá, že se Samsung této tradice držet nebude, mluvčí společnosti totiž na dotaz, zda je pravda, že se série Galaxy S21 dočkáme už v lednu příštího roku odpověděl: „Jelikož se tržní prostředí rychle mění, je pravda, že není možné zaručit, zda obvyklý harmonogram událostí Unpacked zůstane stejný.“

Stane se z dřívějšího představování řady Galaxy S tradice nebo bude příští rok jen výjimkou? To ukáže teprve čas, avšak je možné, že chce Samsung mezi jednotlivými modely smartphonů nechat větší časový rozestup a dát každému zvlášť více prostoru. Dalším možným důvodem je, že jihokorejská společnost hodlá využít stále trvajících sankcí vůči Huawei a upevnit svou silnou pozici na trhu. Je však také možné, že se Samsung bojí Applu, který nedávno představil své první 5G iPhony, které by mohly zamíchat pořadím nejprodávanějších telefonů podporující sítě páté generace.

Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra by měly být představeny už 14. ledna 2021, kromě množství inovací se dočkáme minimálně jedné zásadní změny – v balení už pravděpodobně nenajdeme sluchátka, alespoň ne ta klasická. Samsung by totiž měl přibalit úplně nová bezdrátová sluchátka.

Zdroj: SamMobile, ZDnet Korea

Související články

Dnes nejčtenější

.