Zavřít reklamu

Jak jistě dobře víte, příští vlajková řada Samsungu bude představena již příští středu. Díky nejrůznějším únikům (nejen) z poslední doby o ní už víme vše potřebné. Nyní do éteru pronikly fotografie z obchodu, které ukazují balení Galaxy S23 Ultra.

Fotografie, jež zveřejnil web Slashleaks, má ukazovat Galaxy S23 Ultra v obchodě KM Cell Store, který se prý nachází v nikaragujském městě Matagalpa, což bohužel máme trochu z ruky, abychom to ověřili. Snímky ukazují krabičky telefonu se všemi čtyřmi barevnými variantami, ve kterých má být dostupný, spolu s vybalenou růžovou (či chcete-li světle fialovou) variantou a dotykovým perem S Pen. Těžko říci, jestli jsou fotografie pravé, protože Galaxy S23 je od Galaxy S22 Ultra prakticky k nerozeznání. Pokud ano, bude to pravděpodobně hodně žhavé podpultové zboží.

Galaxy S23 Ultra podle dostupných úniků dostane do vínku 6,8palcový displej s rozlišením QHD+ (1440 x 3088 px) a 120Hz obnovovací frekvencí, stejně jako ostatní modely přetaktovanou verzi čipu Snapdragon 8 Gen 2, 8 či 12 GB operační a 256 GB–1 TB vnitřní paměti. Zadní fotoaparát má mít rozlišení 200, 10, 10 a 12 MPx a jako ostatní modely bude údajně schopen natáčet videa v rozlišení 8K při 30 fps. Přední kamerka prý bude 12megapixelová. Baterie bude podle všeho disponovat kapacitou 5000 mAh a podporovat 45W rychlé nabíjení. Na rozdíl od základního a „pluskového“ modelu by se telefon měl chlubit „nočním viděním“ či vylepšenou čtečkou otisků prstů.

Telefon Galaxy S22 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.