Zavřít reklamu

Jak se blíží představení příští vlajkové řady Galaxy S23, dozvídáme se o ní z různých úniků další detaily. Podle toho nejnovějšího, který zveřejnil leaker Ice universe, budou fotografie pořízené modelem S23 Ultra v nočním režimu extrémně jasné, jako kdyby měl „noční vidění“.

Galaxy S22 Ultra pořizuje při slabém osvětlení velmi dobré snímky. Nedávno uvedené špičkové telefony, jako je Vivo X90 Pro+, jsou však v tomto směru ještě lepší, a to díky jejich větším (1palcovým) snímačům. Ve skutečnosti se mnoho recenzentů domnívá, že Vivo X90 Pro+ pořizuje při horším osvětlení výrazně lepší snímky než aktuálně nejvýkonnější smartphone korejského obra.

Pokud chce Samsung v tomto ohledu zůstat na špici, musí příští Ultru vybavit fotografickým systémem, který překoná ten, jímž se chlubí nejnovější vlajková loď Vivo. Pokud se nový únik zakládá na pravdě (což je vzhledem k pověsti Ice universe vysoce pravděpodobné), Galaxy S23 Ultra by se v kvalitě fotek pořízených za horších světelných podmínek mohl  zmíněné „vlajce“ čínského výrobce minimálně rovnat.

Galaxy S23 Ultra jinak bude prvním telefonem Samsungu s 200MPx hlavním fotoaparátem, který podle všeho doplní 10MPx periskopový teleobjektiv s 10x optickým zoomem, 10MPx standardní teleobjektiv s 3x přiblížením a 12MPx ultraširokoúhlý objektiv. Stejně jako standardní a „pluskový“ model bude údajně podporovat natáčení videí v rozlišení 8K při 30 snímcích za sekundu.

Telefon Galaxy S22 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.