Zavřít reklamu

Samsung již příští týden představí svou novou vlajkovou řadu . V posledních dnech unikly informace o jejích cenách, předobjednávkách a dostupnosti. Nyní se na YouTube objevil první Galaxy S23 Ultra unboxing, který ale nevypadá příliš věrohodně.

Video od youtubera Gaurava Agrawala tvrdí, že ukazuje Galaxy S23 Ultra a jeho krabičku. Celé video je poměrně tmavé a na první pohled je obtížné zjistit, zda na něm skutečně vystupuje příští nejvyšší „vlajka“ Samsungu, nebo jeho předchůdce, protože oba telefony vypadají prakticky stejně. Někteří pozorní uživatelé Twitteru, včetně známého leakera Ice Universe, však poukázali na některé nesrovnalosti, které nasvědčují tomu, že video je falešné. I když sériové číslo a IMEI telefonu objevující se ve videu patří příští Ultře, není těžké je zfalšovat.

Další nesrovnalostí je to, že linie antény na kovovém rámu telefonu se na videu ukazuje v pravé horní části zařízení. Na jeho oficiálních tiskových renderech se přitom nachází v levé horní části. Ice Universe také upozornil na to, že písmo, které je vidět na krabičce, je tenčí než oficiální písmo Samsungu. Kromě toho to vypadá, že krabička je vytištěna za pomoci renderů telefonu a že byl na ní použit Photoshop. Celkově se tak zdá, že jde o chabý pokus vydávat Galaxy S22 Ultra jako Galaxy S23 Ultra.

Podívat se ale můžete i na příspěvek v sociální síti Twitter, který ukazuje Galaxy S23 v bílé barvě (Cotton Flower). Ten už i s ohledem na krabičku vypadá o poznání věrohodněji, i když zase neukazuje telefon spuštěný a může se tak jednat o maketu.

Samsung představí telefony Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra již příští středu. Spolu s nimi podle všeho uvede na scénu i novou řadu notebooků Galaxy Book3.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.