Zavřít reklamu

Samsung by měl již za několik týdnů představit nová sluchátka Galaxy Buds2 Pro, hodinky Galaxy Watch5 a „skládačky“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Díky mnoha předchozím únikům už o těchto zařízeních leccos víme. Nyní se první dvě zmíněná objevila v aplikaci Samsungu pro nositelná zařízení.

Galaxy Watch5 a Galaxy Buds2 Pro se „vynořily“ v nejnovější verzi aplikace Galaxy Wearable. Dříve v tomto týdnu vyšlo najevo, že nová aktualizace pro ni způsobila vážné problémy s jejím fungováním. Ty však již byly vyřešeny nejnovějším updatem, který aplikaci povýšil na verzi, kde jsou Galaxy Watch5 a Galaxy Buds2 Pro uvedeny v seznamu nositelných zařízení.

Galaxy Buds2 a Galaxy Watch4 byly loni v aplikaci zalistovány 19. července a představeny 11. srpna. Letos se podle všeho děje to samé, jelikož jejich nástupci se v ní objevili měsíc před uvedením na scénu.

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro by měla přinést vylepšenou kvalitu zvuku, lepší výkon ANC (potlačení okolního hluku) a větší baterii. U řady Galaxy Watch5 se očekává také větší baterie, lepší sledování aktivit, Super OLED displeje, stupeň krytí IP68, senzor pro měření tělesné stavby a EKG a ze systému Wear OS 3.5 vycházející nadstavba One UI Watch 4.5. S pravděpodobností hraničící s jistotou se řada bude skládat ze standardního modelu a modelu Pro.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.