Zavřít reklamu

V éteru se v poslední době objevují protichůdné zprávy o chystaných hodinkách Samsungu Galaxy Watch5. Podle některých budou mít otočnou lunetu, podle jiných budou ikonický design Galaxy Watch postrádat. Nyní se k tématu vyjádřil i respektovaný leaker, který se bohužel přiklání spíše ke druhé možnosti.

Podle dnes již legendárního „únikáře“ Ice universe zklame model Galaxy Watch5 Pro ty fanoušky, kteří očekávali, že bude disponovat otočnou lunetou. Sice výslovně neřekl, že ji hodinky mít nebudou, jeho tweet však naznačuje, že je to více než pravděpodobné. Před pár měsíci web SamMobile exkluzivně odhalil, že Galaxy Watch5 Pro budou mít obří kapacitu baterie, konkrétně 572 mAh. Je tak možné, že Samsung musel od ikonického designového prvku upustit, aby se do hodinek tak velká baterie vešla.

Galaxy Watch5 Pro i Galaxy Watch5 by měly do vínku dostat OLED displeje, GPS, zvýšenou odolnost podle standardu IP, operační systém Wear OS a všechny senzory pro sledování fyzické kondice. I když se o tom dříve chvíli spekulovalo, zřejmě nebudou disponovat funkcí měření tělesné teploty. Model Pro se bude údajně chlubit prémiovými materiály. Nová řada chytrých hodinek Samsungu bude podle všeho představena v srpnu.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.