Zavřít reklamu

Smartphony Samsungu nejsou jedinými zařízeními, které v blízké budoucnosti obdrží velkou aktualizaci firmwaru. Zatímco čekáme na příchod One UI 5.0. korejský obr již koncem května vydal betu nadstavby One UI Watch 4.5. Jde o další verzi nadstavby pro chytré hodinky Samsungu. Tento firmware bude pravděpodobně pohánět chystanou řadu Galaxy Watch5. Nyní do éteru pronikly obrázky, které ukazují některé kosmetické změny, se kterými na systému Wear OS 3.5 postavená nadstavba přijde.

Uniklé obrázky, jež zveřejnila legenda mezi leakery Evan Blass, ukazují některé nové ciferníky, které nadstavba One UI Watch 4.5 přinese. Můžeme vidět, že některé z nich nyní poskytují více informací o fitness aktivitách, počasí a srdečním tepu, a jeden dokonce ukazuje kompas. Na dalších obrázcích je vidět vylepšené psaní na hodinkách, zejména funkce psaní rukou a diktování. Při telefonování z hodinek bude také možné přímo ze zápěstí volit mezi SIM 1 a SIM 2.

Z obrázků též vyplývá, že bude možné nastavit zpoždění dotyku a podržení i dobu trvání klepnutí. To se bude jistě hodit, protože Galaxy Watch5 budou podle všeho postrádat fyzickou otočnou lunetu. V tuto chvíli není jasné, kdy přesně Samsung hodlá Wear OS 3.5/One UI Watch 4.5 vydat na stávající hodinky. Velmi pravděpodobně se to však nestane dříve, než se Galaxy Watch5 dostanou na trh, což bude zřejmě v srpnu.

Chytré hodinky Samsungu koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.