Zavřít reklamu

Samsung se připravuje na vydání aktualizace s na systému Wear OS 3.5 založenou nadstavbou One UI Watch 4.5 pro chytré hodinky Galaxy. Včera potvrdil, že se tak stane již „brzy“, a odhalil detaily o její dostupnosti.

I když Samsung přesně neřekl, kdy hodlá aktualizaci s One UI Watch 4.5 začít vydávat, prozradil, které modely jeho hodinek s ní budou kompatibilní. Jak se očekávalo, ty běžící na systému Tizen mají smůlu. Tedy například i relativně nové hodinky Galaxy Watch3 (uvedeny na trh byly před dvěma lety).

Připravovaný update je zaměřený výhradně na hodinky se systémem Wear OS, což znamená, že brzy (předpokládáme, že v řádu dní, maximálně týdnů) bude vydán na Galaxy Watch4 a Watch4 Classic. Dostupnost se může lišit v závislosti na regionu, modelu a párovaném smartphonu.

Kromě řady Galaxy Watch4 Samsung očekávaně potvrdil, že update s novou nadstavbou bude dostupný pro letošní řadu Galaxy Watch5. Je pravděpodobné, že na ní poběží rovnou z krabičky. Galaxy Watch5 by měly být uvedeny na scénu příští měsíc. Spolu s nimi Samsung podle všeho představí nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a také sluchátka Galaxy Buds2 Pro.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.