Zavřít reklamu

Majitelé chytrých hodinek Galaxy Watch4 se v posledních několika dnech potýkají s padáním doprovodné aplikace Galaxy Wearable. Někdy se aplikace rovnou odmítá spustit. Naštěstí se zdá, že existuje způsob, jak nepříjemný problém vyřešit.

Praktickou nefunkčnost aplikace Galaxy Wearable, která funguje i s jinými hodinkami Samsungu či také s jeho sluchátky, podle všeho způsobila její nejnovější aktualizace, jež ji povýšila na verzi 2.2.49.22062261. Uživatelé kromě toho hlásí padání její komponenty Galaxy Watch4 Plugin. Novější verze aplikace, konkrétně ta, která je distribuována pro betu nadstavby One UI Watch 4.5, problémy s fungováním podle všeho nemá.

Některým uživatelům se problém podařilo vyřešit resetováním hodinek. Mezitím Samsung na svém fóru zveřejnil příspěvek, v němž zřejmě identifikoval příčinu těchto potíží. Zdá se, že aplikaci Galaxy Wearable musí být na zařízeních s Androidem 12 uděleno oprávnění „Nearby Devices“, jinak hrozí výše uvedené problémy. Podle svých slov již na opravě tohoto problému pracuje a vydá ji co nejdříve.

Galaxy Watch4 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.