Zavřít reklamu

Podle dosavadních úniků měl Samsung představit své příští „skládačky“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a chytré hodinky Galaxy Watch5 v srpnu nebo září. Nyní známý leaker odhalil jejich přesné datum uvedení na scénu i do prodeje a u hodinek ještě přihodil informaci o jejich barevných variantách.

Podle respektovaného leakera Jona Prossera Samsung představí Galaxy Z Fold4, Z Flip4 a Galaxy Watch5 10. srpna. Předobjednávky se mají otevřít ještě týž den. Do prodeje pak novinky mají vstoupit 26. srpna.

Prosser kromě toho potvrdil, že hodinky budou dostupné ve velikostech 40 a 44 mm. První varianta se prý bude nabízet v černé, růžově zlaté a stříbrné barvě, zatímco druhá v modré, purpurové, tmavě šedé a růžově zlaté.

Obě „ohýbačky“ by měly dostat do vínku nejnovější špičkový čip Qualcommu Snapdragon 8+ Gen 1, stupeň krytí IP68, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů a softwarově je bude podle všeho pohánět Android 12 s nadstavbou One UI 4.1.1. Galaxy Watch5 by měly disponovat kruhovým AMOLED displejem, 5nm čipsetem, odolností podle standardu IP, kovovým pouzdrem, systémem Wear OS 3, senzorem pro měření EKG a možná nakonec dostanou i senzor pro měření tělesné teploty.

Ohebné telefony Samsungu můžete koupit například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.