Zavřít reklamu

Do představení příštích ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 podle všeho zbývá zhruba měsíc. To znamená, že proud informací o nich ještě nabere na rychlosti a že se v následujících týdnech či dnech možná dočkáme skutečně velkých úniků. Jako „zahřívací“ leak můžeme považovat ten aktuální, který ukazuje některá pouzdra obou chystaných „skládaček“.

Rendery pouzder pro Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 zveřejnil web MobileFun. Ten pro ně již nyní dokonce přijímá předobjednávky. Příslušenství pro příští Fold zahrnuje kožený kryt v několika barvách, pouzdro s držákem pro S Pen, silikonový kryt s poutkem, kryt se stojánkem a také chránič displeje. Pokud jde o čtvrtý Flip, ten dostane silikonový kryt s kroužkem v mnoha barvách, silikonový kryt s popruhem, průhledný kryt a průhledný tenký kryt. Není jasné, jestli pro něj bude dostupný chránič obrazovky.

S ohledem na předchozí pouzdra Samsungu by tato nová mohla stát od 50–150 dolarů (zhruba 1 200–3 700 Kč). Kromě nich by mohl mít korejský obr v zásobě některá další. Jak to s příslušenstvím pro Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 skutečně bude, bychom se měli dozvědět již za několik týdnů.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.