Zavřít reklamu

Samsung na včerejší akci Galaxy Unpacked kromě nových ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3, chytrých hodinek Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic představil také nová plně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2. Sluchátka lze pohodlně používat celý den a navíc nabízejí vynikající kvalitu zvuku. Nový model doplňuje stávající sluchátka Galaxy Buds Live a Galaxy Buds Pro, a rozšiřuje tak uživatelské možnosti. Galaxy Buds 2 jsou plnohodnotnou součástí ekosystému Galaxy a skvěle se doplňují se smartphony, tablety a chytrými hodinkami této řady.

Ať už Galaxy Buds 2 používáte k poslechu hudby nebo ke konferenčnímu hovoru, máte k dispozici vše, co potřebujete, abyste se naplno ponořili do vlastního světa. Dynamické dvoupásmové měniče věrně reprodukují dunivé basy i krystalicky čisté výšky, technologie Active Noise Cancellation neboli aktivní tlumení hluku vám do uší nepropustí ani hlásek, pokud jej nechcete slyšet. Pokud naopak okolí slyšet chcete, stačí tlumení nastavit ve třech možných stupních nebo je úplně vypnout. Další výhodou je čistší hlasový přenos při telefonních hovorech, na kterém má zásluhu především nové řešení založené na strojovém učení, jež dokáže během hovoru účinně eliminovat veškeré ruchy z pozadí.

 

Galaxy Buds 2 jsou s rozměry 17 x 20,9 x 21,1 cm a hmotností 5 g nejmenšími a nejlehčími sluchátky Samsungu, přesto se zájemci mohou těšit na ikonický zakřivený tvar. V aplikaci Galaxy Wearable si můžete pomocí jednoduchého testu vyzkoušet, jak vám sluchátka sedí v uších a jak je případně upravit.

Sluchátka jinak do vínku dostala podporu kodeků Scalable od Samsungu, AAC, SBC, standard Bluetooth 5.2, funkci Auto Switch, která umožňuje snadný přechod mezi zařízeními Galaxy, podporu bezdrátového nabíjení Qi, pomocí nějž již za pět minut získáte hodinu poslechu, a pochopitelně nechybí ani dotykové ovládání.

Galaxy Buds 2 budou na našem trhu dostupná od 27. srpna a nabízet se budou ve čtyřech barvách – černé, bílé, olivové a fialové. Jejich cena činí 3 799 korun.

Související články

Dnes nejčtenější

.