Zavřít reklamu

Očekává se, že Samsung spolu s příštími „skládačkami“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a chytrými hodinkami Galaxy Watch5 představí i nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 Pro (nebo Galaxy Buds Pro 2; oficiální název v tuto chvíli není znám). Nyní do éteru pronikly jejich první rendery.

Z 3D renderů, které pustil do oběhu prostřednictvím webu 91Mobiles dnes již legendární leaker Evan Blass, vyplývá, že Galaxy Buds2 Pro se budou nabízet minimálně ve třech barvách: grafitové (tmavě šedé), bílé a fialové (Bora Purple). O těchto barvách se již před měsícem zmiňoval další známý leaker SnoopyTech, nyní jsou tedy potvrzeny.

Co se týče designu, zdá se, že sluchátka mají rovnější křidélko a o něco tlustší nožičku než Galaxy Buds2. Jak byste očekávali, disponují nabíjecími body, senzorem detekce nošení a několika mikrofony. Pouzdro má LED informující o stavu nabíjení na přední straně a USB-C port na zadní. Sluchátka by jinak podle různých indicií mohla mít vylepšenou kvalitu zvuku, účinnější ANC (potlačení okolního ruchu) a o trochu větší baterii. Spolu s Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a chytrými hodinkami Galaxy Watch5 budou podle všeho představena již za několik týdnů.

Sluchátka Galaxy Buds koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.