Zavřít reklamu

Minulý týden pronikla do éteru fotografie jedné z baterií, které mají napájet ohebný telefon Samsung Galaxy Z Fold4. Nyní korejský regulátor odhalil, jakou kapacitou bude jeho baterie disponovat.

Podle korejského regulátora Safety Korea budou Galaxy Z Fold4 pohánět dvě baterie: EB-BF936ABY s kapacitou 2002 mAh a EB-BF937ABY s kapacitou 2268 mAh. Celkem tedy bude kapacita činit 4270 mAh, kterou bude Samsung v oficiálních materiálech pravděpodobně uvádět jako 4400 mAh, takovou ostatně uvádí i u třetí generace zařízení. Výdrž tedy zůstane prakticky stejná, pokud se společnosti nepodaří více odladit systém, aby byl ten méně náročný. Jak rychle se bude příští ohýbací telefon korejského obra nabíjet, v tuto chvíli stále není známo (zřejmě to však bude rychlostí 25 W jako u třetího Foldu).

Galaxy Z Fold4 dostane podle neoficiálních zpráv do vínku příští špičkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1+, fotoaparát z „vlajky“ Galaxy S22 Ultra, vylepšené ochranné sklo UTG, nový design kloubu a měl by také být tenčí a lehčí. S největší pravděpodobností softwarově poběží na Androidu 12 s nadstavbou One UI 4.1.1. Spolu s dalším ohebným telefonem Galaxy Z Flip4 bude podle všeho představen na konci léta.

Samsung Galaxy Z Fold3 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.