Zavřít reklamu

Před několika týdny jsme vás informovali, že Galaxy Z Fold4 by mohl dostat do vínku vylepšený fotoaparát, přesněji řečeno lepší teleobjektiv a přední selfie kameru. Nyní do éteru pronikla informace o hlavním fotoaparátu příští „skládačky“ Samsungu, a to informace více než pozitivní.

Podle známého leakera Dohyuna Kima totiž bude mít hlavní snímač Galaxy Z Fold4 rozlišení 108 MPx. Podle všeho půjde o stejný senzor, jaký používá aktuálně nejvýkonnější „vlajka“ Samsungu Galaxy S22 Ultra, tedy ISOCELL HM3. Pokud je Kimova informace správná, jednalo by se o obrovské vylepšení, jelikož hlavní fotoaparát „ohýbačky“ Galaxy Z Fold3 disponuje rozlišením jen 12 MPx.

O Galaxy Z Fold4 toho v tuto chvíli nevíme příliš. Měl by disponovat příštím vlajkovým čipem Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1+, vylepšeným ochranným sklem UTG, novým designem kloubu a údajně bude oproti předchůdci tenčí a lehčí. Pravděpodobně nebude mít integrovaný stylus, v což doufali nejen fanoušci dnes už mrtvé řady Galaxy Note. Spolu s telefonem Galaxy Z Flip4 by měl být čtvrtý Fold představen v srpnu nebo září.

Samsung Galaxy Z Fold3 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.