Zavřít reklamu

Jestli bude mít Galaxy Z Fold4 integrovaný stylus, v tuto chvíli nemůžeme s jistotou říci, ale jako každý jiný smartphone bude mít nový zástupce řady Fold samozřejmě obsahovat baterii, a ta zde bude pravděpodobně rozdělena na dvě části, jako tomu bylo v případě prvních tří modelů řady. Nyní do éteru unikla fotografie ukazující jednu z těchto baterií pro příští „skládačku“ Samsungu, která toto potvrzuje.

Fotografie, kterou zveřejnil korejský regulátor Safety Korea, bohužel neprozrazuje, jakým výkonem či kapacitou bude baterie čtvrtého Foldu disponovat. Podle některých náznaků však bude jeho baterie o něco menší než ta ve třetí generaci. Pro připomenutí má baterie Galaxy Z Fold3 kapacitu 4400 mAh, což je o 100 mAh méně než tomu bylo v případě generace druhé. Podle této logiky by tedy baterie příštího Foldu měla dostat do vínku kapacitu 4300 mAh.

O Galaxy Z Fold4 toho v tuto chvíli není moc známo. Měl by jej pohánět příští vlajkový čip Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1+, mít vylepšené ochranné sklo UTG, vylepšený teleobjektiv či nový design kloubu. Spolu s další „ohýbačkou“ Galaxy Z Flip4 bude podle všeho uveden na scénu v srpnu nebo září.

Samsung Galaxy Z Fold3 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.