Zavřít reklamu

Aktuální „skládačky“ Samsungu Galaxy Fold3 a Z Flip3 přinesly oproti minulým generacím mnoho vylepšení. Byly například prvními ohebnými telefony na světě ze zvýšenou odolností (konkrétně voděodolností podle standardu IPX8). První zmíněný přinesl i podporu pro S Pen a fanoušci těchto konstrukcí telefonů korejského obra doufali, že jeho nástupce dostane do vínku i integrovaný stylus, jak již nějakou dobu naznačují mnohé uniklé zprávy. To se však ke zklamání všech zřejmě nestane.

Podle respektovaného leakera Ice universe Galaxy Z Fold4 mít zabudovaný S Pen nebude. To znamená, že telefon může stylus podporovat, ale nebude pro něj mít vyhrazený slot jako Galaxy S22 Ultra. Kromě toho dnes už legendární leaker tvrdí, že Galaxy Z Fold4 bude tenčí a kompaktnější než „trojka“ i předchozí generace řady Fold. To by mělo zlepšit jeho použitelnost a ergonomii.

Zařízení bude podle dosavadních neoficiálních zpráv disponovat příštím vlajkovým čipem Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1+ či vylepšeným ochranným sklem UTG. Podle všeho bude mít jako předchůdce do zapínacího tlačítka integrovanou čtečku otisků prstů. Spolu s modelem Galaxy Z Flip4 bude pravděpodobně představen v srpnu nebo září letošního roku.

Samsung Galaxy Z Fold3 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.