Zavřít reklamu

Samsung vypustil Android 12 a One UI 4.1 již pro více než dvě desítky zařízení Galaxy. Jde o nejnovější dostupné verze Androidu a nadstavby Samsungu, které momentálně používají miliony uživatelů po celém světě. Mobilní průmysl však pochopitelně nikdy nespí a Samsung již pracuje na One UI ve verzi 4.1.1.

O One UI 4.1.1 toho v tuto chvíli moc známo není, můžeme však potvrdit, že aktualizace s novou verzí nadstavby bude debutovat v letošních „skládačkách“ Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Lze předpokládat, že jako v případě One UI 3.1.1 update s One UI 4.1.1 nedostane mnoho dalších zařízení Galaxy a bude tak svým způsobem pro zmíněné ohebné telefony exkluzivní.

Jakmile One UI 4.1.1 spatří světlo světa, Samsung obrátí pozornost na příští velkou aktualizaci operačního systému, tj. Android 13 a One UI 5. I když tedy nadstavba One UI 4.1.1. nebude široce dostupná, některé nové funkce, které přinese, budou později pro další smartphony a tablety Galaxy vydány jako samostatné firmwarové aktualizace. Jinými slovy zařízení, která nejsou Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, dostanou jejich nové funkce, ale jejich verze nadstavby se nutně nemusí změnit na toto číselné označení. Místo toho některé z těchto funkcí obdrží jako součást aktualizace pro One UI 4.1, dokud korejský obr nebude připraven vypustit update s Androidem 13/One UI 5.

Související články

Dnes nejčtenější

.