Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, před pár týdny se v éteru objevila fotografie baterie telefonu Galaxy S23+. Nyní unikl snímek baterie modelu S23 Ultra.

Snímek s baterií S23 Ultra podle všeho pochází z certifikačního dokumentu, ale jako v případě baterie „pluskového“ modelu S23 na ní není uvedena kapacita. Podle dnes už legendárního leakera Ice universe, který fotografii pustil do oběhu, však baterie bude mít kapacitu 5000 mAh, což tvrdí i předchozí úniky. Oproti aktuální Ultře by tedy v tomto ohledu nemělo dojít ke změně.

Příští nejvyšší „vlajka“ řady Galaxy S23 nedávno získala první certifikaci, která odhalila, že byla testována pomocí nabíječky s nižším výkonem, než kolik zvládá Galaxy S22 Ultra. Ať už to nakonec bude 25, 45 nebo více Wattů, Samsung má v této oblasti dlouhodobě co dohánět, konkurence u svých vlajkových modelů totiž nabízí klidně i 100W a vyšší nabíjení. Tyto modely se nabíjejí i několikanásobně rychleji než „vlajky“ korejského smartphonového obra.

Galaxy S23 Ultra by jinak měl mít velmi podobný design a rozměry jako jeho „budoucí předchůdce“, 200MPx fotoaparát, vylepšenou čtečku otisků prstů a jako ostatní modely řady jej bude podle všeho pohánět čip Snapdragon 8 Gen 2 (a možná také příští Exynos). Řada by měla být uvedena na scénu v lednu nebo únoru příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.