Zavřít reklamu

Do představení příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 zbývá ještě dlouhá doba, již nějakou dobu se však v éteru objevují úniky o jejím nejvyšším modelu. Podle toho nejnovějšího bude S22 Ultra disponovat větším a přesnějším senzorem otisků prstů od Qualcommu.

Podle leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem Alvin bude S22 Ultra používat senzor otisků prstů 3D Sonic Max, který Qualcomm předtím použil v několika vlajkových smartphonech společnosti Vivo, jako je například X80 Pro. Pokud je jeho informace správná, výsledkem bude rychlejší senzor s mnohem větší skenovací plochou, což znamená kratší dobu ověřování a menší chybovost.

Aktuální Ultra již má vylepšený senzor, který oproti předchozím vlajkovým modelům Galaxy podává mnohem lepší výsledky, konkurence se však mezitím dostala na vyšší úroveň, takže Samsung s ní bude chtít držet krok. Příští Ultra by měla nabídnout ještě rychlejší a bezpečnější biometriku.

V tuto chvíli není jasné, jestli bude tuto novou čtečku otisků prstů používat celá řada Galaxy S23, nebo bude vyhrazena pouze pro její nejvyšší model. Příští „esková“ řada je každopádně ještě daleko, bude pravděpodobně představena v lednu nebo únoru příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.