Zavřít reklamu

I když představení příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 je ještě daleko (podle všeho se dočkáme za 3 až 4 měsíce), již nějakou dobu o ní unikají „zákulisní“ informace, a to například o rozměrech či displejích nebo nově o barevných variantách. Nedávno také unikly první rendery všech modelů. Nyní tu máme nový únik, podle nějž bude mít základní model o 200 mAh vyšší kapacitu baterie než Galaxy S22.

Podle známého leakera vystupujícího na čínské sociální síti Weibo pod přezdívkou Digital Chat Station bude mít baterie Galaxy S23 kapacitu 3900 mAh, což by bylo o 200 mAh více než u Galaxy S22. Leaker tak potvrdil únik z konce září, který tvrdil, že základní model příští vlajkové řady korejského obra bude mít o 5 % větší baterii. V tuto chvíli těžko říci, jak by se tak malé navýšení baterie projevilo na její výdrži, podle všeho však nikterak zásadně (Galaxy S22 na jedno nabití vydrží průměrně jeden den, takže u jeho nástupce by to mohl být den „a něco“).

Před pár dny unikla do éteru informace, že navýšení kapacity baterie se dočká i model Galaxy S23+. Shodou okolností by to mělo být též o 200 mAh. Pokud jde o nejvyšší model Galaxy S23 Ultra, tak ten bude mít podle všeho stejnou kapacitu baterie jako současná Ultra, tj. rovných 5000 mAh. Řada Galaxy S23 bude s největší pravděpodobností uvedena na scénu v lednu nebo únoru příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.