Zavřít reklamu

Příští nejvyšší „vlajka“ Samsungu Galaxy S23 Ultra byla v poslední době předmětem několika úniků, z nichž jsme se mimo jiné dozvěděli, že se bude chlubit 200MPx fotoaparátem nebo že by se zvenčí neměla prakticky lišit od aktuální Ultry. Nyní získala svůj první úřední „štempl“.

Galaxy S23 Ultra získal svou první certifikaci od čínské regulační agentury 3C. Ta jej na svých stránkách uvádí pod modelovým označením SM-S918. Stránky také odhalují, že telefon byl testován pomocí 25W nabíječky EP-TA800 (to však nevylučuje, že „ve finále“ bude podporovat vyšší nabíjecí výkon) a že je vyráběn ve vietnamském městě Thái Nguyên. Mimochodem, ve Vietnamu korejský obr vyrábí většinu svých smartphonů – ročně až 120 milionů.

Galaxy S23 Ultra podle dostupných úniků dostane do vínku příští vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2 (jako ostatní modely Galaxy S23), 200MPx fotoaparát, vylepšenou čtečku otisků prstů, stejný displej a prakticky stejné rozměry jako současná Ultra i stejnou velikost baterie, tedy 5000 mAh. Do představení řady Galaxy S23 zbývá ještě hodně času, s největší pravděpodobností se tak stane v lednu nebo únoru příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.