Zavřít reklamu

Nyní, když Samsung uvedl na trh všechny své vlajkové lodě pro letošní rok, se pozornost pomalu ale jistě přesouvá na jeho příští vlajkovou řadu Galaxy S23. Ta by měla být představena začátkem následujícího roku. V těchto dnech se v éteru objevila certifikace baterie modelu řady s označením Plus a její načasování naznačuje, že tomu tak skutečně bude.

Baterie, kterou bude používat Galaxy S23+, se objevila v certifikační databázi regulátora Safety Korea. Vzhledem k tomu, že baterie Galaxy S22+ získala certifikaci loni v září, řada Galaxy S23 by mohla být představena příští rok v únoru.

Baterie nese modelové číslo EB- BS916ABY a vyrábí ji čínská společnost ATL, která dodává baterie i pro skládací smartphony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Certifikace bohužel neuvádí její kapacitu (vidět není ani na její fotografii, protože text je rozmazaný), je však možné, že to bude 4500 mAh jako u Galaxy S22+.

Je více než pravděpodobné, že brzy budou certifikovány baterie standardního a nejvyššího modelu Galaxy S23, a tentokrát se snad dozvíme i jejich kapacitu. Všechny modely by jinak měly disponovat příštím vlajkovým čipem Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2, vylepšenými fotoaparáty (u S23 Ultra se bude hlavní fotoaparát chlubit rozlišením 200 MPx) a novými softwarovými funkcemi.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.