Zavřít reklamu

Samsung by měl letos představit několik nových bezdrátových sluchátek. Jedněmi z nich jsou Galaxy Buds Pro 2, která nyní obdržela certifikaci FCC.

Databáze FCC uvádí Galaxy Buds Pro 2 pod modelovým číslem SM-R510 a o sluchátkách neprozrazuje žádné detaily. V tuto chvíli o nich není známo téměř nic, pouze to, že před pár dny vstoupila do hromadné produkce, že by měla být dostupná ve třech barevných variantách a že jejich nabíjecí pouzdro by mělo mít větší baterii. Očekává se také, že budou mít design podobný sluchátkům Galaxy Buds 2, vylepšenou kvalitu zvuku, lepší výkon funkce aktivního potlačení hluku či delší výdrž baterie.

Pokud jde o to, kdy by sluchátka mohla být představena, v éteru se v poslední době objevují protichůdné informace. Podle jedněch to bude již příští měsíc, podle jiných až po představení příštích „skládaček“ Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a chytrých hodinek Galaxy Watch5, které se údajně odehraje 10. srpna. Získání certifikace FCC každopádně svědčí o tom, že by to mělo být spíše dříve. Kromě Galaxy Buds Pro 2 by měl Samsung letos uvést na scénu ještě „dvojku“ sluchátek Galaxy Buds Live.

Sluchátka Galaxy Buds koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.