Zavřít reklamu

Jen pár týdnů poté, co se v populárním benchmarku Geekbench objevil Galaxy Z Flip4, se v něm „vynořil“ další chystaný ohebný telefon Samsungu Galaxy Z Fold4. Stejně jako v prvním případě odhalil, lépe řečeno potvrdil, že jej bude pohánět nejnovější vlajkový čip Qualcommu.

Galaxy Z Fold4 je v benchmarku Geekbench 5 uveden pod modelovým číslem SM-F936U a podle všeho se jedná o model určený pro USA. Benchmark potvrdil, že telefon bude používat čipset Snapdragon 8+ Gen 1, a kromě toho prozradil (vlastně také potvrdil), že bude mít 12 GB operační paměti a softwarově poběží na Androidu 12. Pokud jde o výkon, v testu jednoho jádra získal 1351 bodů, ve vícejádrovém pak 3808 bodů.

Galaxy Z Fold4 jinak podle posledního velkého úniku dostane do vínku 7,6palcový Super AMOLED ohebný displej s rozlišením QXGA+ a obnovovací frekvencí 120 Hz a 6,2palcový vnější displej s rozlišením HD+ a taktéž 120Hz obnovovací frekvencí. Zadní fotoaparát má být trojitý s rozlišením 50, 12 a 12 MPx a baterie mít kapacitu 4400 mAh a podporovat 25W rychlé nabíjení. Telefon by kromě toho měl disponovat méně viditelnou rýhou na ohebném displeji a chlubit se až 1TB úložištěm. Dostupný by měl být ve třech barvách. Spolu se čtvrtým Flipem bude údajně představen v srpnu.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.