Zavřít reklamu

Před několika dny éterem proběhla informace, že příští bezdrátová sluchátka Samsungu Galaxy Buds Pro 2 (nejde o oficiální název) nebudou představena společně s novými ohebnými telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a chytrými hodinkami Galaxy Watch5. Nyní o nich známí leakeři odhalili několik detailů.

Podle respektovaného „únikáře“ Maxe Jambora vstoupila sluchátka Galaxy Buds Pro 2 do hromadné produkce, což znamená, že by mohla být uvedena na scénu během několika týdnů. Další známý leaker, SnoopyTech, tvrdí, že budou dostupná ve třech barvách, a to grafitové (tmavě šedé), bílé a purpurové.

 

Již dříve se v éteru objevily zprávy, že Galaxy Buds Pro 2 by mohly být představeny dříve, než se očekávalo, konkrétně již začátkem července. Pokud by tomu tak bylo, sluchátka by mohla dorazit do obchodů mnohem dříve než „skládačky“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a hodinky Galaxy Watch5.

O Galaxy Buds Pro 2 se toho jinak v tuto chvíli neví mnoho, očekává se však, že přinesou novější design (podobně jako Galaxy Buds 2), vylepšenou kvalitu zvuku a lepší výkon ANC (aktivního potlačení hluku) či delší výdrž baterie. Bylo by taktéž skvělé, kdyby vylepšily funkci 360stupňového zvuku nebo automatické přepínání mezi zařízeními Galaxy.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.