Zavřít reklamu

Smartphony plnohodnotně zastoupily přehrávače hudby, ať už se jednalo o iPody nebo přehrávače MP3. Výrobci poslední dobou také opouštějí od přibalování sluchátek, nejen z toho důvodu, že je doba už bezdrátová, ale také, aby si uživatel vybral ty pro sebe nejvhodnější. Které by to ale mohly být? Podívejte se na tato nejlepší bezdrátová sluchátka pro Android telefony a určitě si vyberete.

Samozřejmě můžete vybírat z široké palety konstrukcí, jako jsou TWS nebo ty přes hlavu, ale také mezi mnoha výrobci v mnoha cenových relací. Pokud vlastníte zařízení Samsungu, přímo se nabízí řeššení Galaxy Buds. Pokud vám ale z nějakých důvodů nevyhovují, tak se v tomto výběru zaměříme na alternativu od jiných značek. 

Sluchátka Samsung Galaxy Buds koupíte například zde

Niceboy HIVE Podsie 

Tato bezdrátová sluchátka nabízí moderní technologie a množství funkcí, které se postarají o špičkový hudební prožitek. Sluchátka vám spolu s praktickým nabíjecím pouzdrem poskytnou až 35 hodin provozu. K dispozici je technologie Bluetooth 5.1 pro čistý přenos zvuku ve vysoké kvalitě. Sluchátka rovněž disponují zabudovaným mikrofonem s technologií potlačení okolního ruchu, která se postará o snadné vyřízení telefonních hovorů. Vysoká jejich odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám i poškození je zajištěna krytím IP54, takže je lze bez problému použít kdekoliv. Jejich cena je příjemných 899 Kč.

Niceboy HIVE Podsie koupíte například zde

Panasonic RZ-S500W-K 

TWS sluchátka od společnosti Panasonic poskytují stabilní připojení, a to dokonce i v přeplněných oblastech. Sluchátka totiž využívají moderní rozhraní Bluetooth, které je nejen úsporné, ale také zajistí stabilnější přenos zvuku za každé situace. Minimální a kompaktní design ničemu nebrání a umožňuje vám užít si hudbu nebo konverzaci kdykoliv a kdekoliv. Ohromným funkčním benefitem je hybridní potlačení šumu, kdy sluchátka Panasonic RZ-S500W-K pomocí sofistikovaných technologií zajistí, aby vás okolní svět nijak neobtěžoval. Cena je pořád přijatelných 1 999 Kč.

Panasonic RZ-S500W-K  koupíte například zde

Sony Hi-Res WH-H910N 

Od mimořádného zvuku přes lehkou a pohodlnou konstrukci až po vizuálně působivé zpracování – to jsou bezdrátová sluchátka od společnosti Sony s konstrukcí s hlavovým mostem, pokud vám nevyhovují pecky ani špunty. Můžete se těšit na účinné aktivní potlačení hluku, které vám umožní plně se soustředit na oblíbenou hudbu. 25mm měniče totiž zvládnou reprodukovat doopravdy plnohodnotný zvuk, a to v Hi-Res kvalitě. Když si sluchátka plně dobijete, vydrží vám hrát úctyhodných 35 hodin. Cena je 3 199 Kč.

Sony Hi-Res WH-H910N koupíte například zde

Marshall Motif A.N.C. 

Tato sluchátka od renomované společnosti Marshall jsou jedny z nejmenších bezdrátových sluchátek, ovšem i do jejich malého provedení se povedlo umístit špičkovou „aparaturu“ v podobě dynamických 6mm měničů. Potěší tak nejen zvukem na vysoké úrovni, ale také aktivním potlačením hluku, kterou oceníte kdykoliv budete chtít ztišit okolí a ponořit se do poslechu. Díky funkci ekvalizéru v aplikaci Marshall Bluetooth si můžete zvuk přizpůsobit pro váš oblíbený žánr. Cena je 4 990 Kč.

Marshall Motif A.N.C. koupíte například zde

Beats Studio3 Wireless 

Uzavřená konstrukce sluchátek je zárukou naprosté izolace hudby ve vašich uších. Nedílným prvkem sluchátek je mikrofon, sluchátka také aktivně potlačují okolní hluk. Hlasitost u hudby či videí můžete regulovat pomocí ovládacího kolečka.Díky ovladači na sluchátkách budete moci rychle přepínat mezi skladbami, stejně jako přijímat hovory. Jestliže rádi cestujete, tak je právě pro vás ideální jejich skládací konstrukce. V balení také naleznete pouzdro na bezpečné jejich uložení. Na jedno nabití budou fungovat až 40 h, cena je 6 990 Kč.

Beats Studio3 Wireless koupíte například zde

Bowers & Wilkins PI7 

Jedná se o špičková bezdrátová sluchátka, která vám nabídnou prvotřídní hudební zážitek. Disponují technologií Qualcomm aptX pro kvalitní přenos zvuku, jejich ntegrované reproduktory s potlačením hluku zajistí i pohodlné vyřízení telefonních hovorů. Díky krytí s certifikací IP54 navíc můžete sluchátka bez obav používat kdekoliv a za každého počasí. V provozu vydrží po dobu 4 hodin a po vložení do nabíjecího pouzdra získáte dostatek energie pro dalších 16 hodin poslechu. Speciální pouzdro navíc umožňuje pomocí USB či analogu připojit externí audio zdroj, jehož zvuk je následně reprodukován ve sluchátkách. Společnost Bowers & Wilkins je opravdovou legendou v oboru reprosoustav a sluchátek, která dodává techniku i význačným nahrávacím studiím, takže rozhodně zde nešlápnete vedle. Jen si tu kvalitu musíte i zaplatit, protože sluchátka PI7 vás vyjdou na 10 490 Kč.

Bowers & Wilkins PI7 koupíte například zde

Bang & Olufsen BeoPlay H95 

S frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz můžete počítat s tím, že si své oblíbené skladby vychutnáte naplno. Součástí sluchátek je také samozřejmě mikrofon pro komunikaci. Sluchátka také aktivně potlačují okolní hluk. Veškerou hlasitost můžete regulovat pomocí ovládacího kolečka. Ovladač dovoluje i rychlé přepínání mezi skladbami. Pokud jste často na cestách, tak zajisté oceníte jejich skládací konstrukci a pouzdro. Na plné nabití je budete moci používat až 50 h. Cena už je zde ale skutečně vysoká, a to i díky legendární značce. Vyjdou vás na 15 990 Kč.

Bang & Olufsen BeoPlay H95 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.