Zavřít reklamu

Příští chytré hodinky Samsungu Galaxy Watch5 v těchto dnech získaly certifikaci amerického úřadu FCC (Federal Communications Commission). Ta naznačila, že hodinky by oproti současné generaci mohly disponovat výrazně rychlejším bezdrátovým nabíjením.

Kromě toho, že certifikace FCC potvrdila modelová čísla Galaxy Watch5 (SM-R900, SM-R910 a SM-R920; první dvě označují 40mm a 44mm verzi standardního modelu, třetí pak model Pro), odhalila, že Samsung u hodinek testuje novou 10W bezdrátovou nabíječku. Řada Galaxy Watch4 (i ty předcházející) používá nabíječky s výkonem 5 W, takže dvojnásobná nabíjecí rychlost by byla hmatatelným zlepšením.

Již dříve do éteru pronikly kapacity baterie obou modelů. U 40mm varianty má kapacita činit 276 mAh (oproti současné generaci je to o 29 mAh více), u 44mm varianty 397 mAh (o 36 mAh více) a u modelu Pro to prý bude masivních 572 mAh. 10W nabíjení by se tak k větším bateriím perfektně hodilo.

Galaxy Watch5 by jinak měly dostat do vínku OLED displeje, odolnost podle standardu IP, operační systém Wear OS 3, všechny senzory pro sledování kondice a možná nakonec i senzor pro měření tělesné teploty. Představeny budou údajně v srpnu (spolu s novými „skládačkami“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4).

Galaxy Watch4 můžete koupit například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.