Zavřít reklamu

O ohebných telefonech Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4 a hodinkách Galaxy Watch5 se už objevilo mnoho a mnoho informací. Všechna tato zařízení mají být představena někdy v letošním srpnu, pravděpodobně 10. Jedním z chystaných zařízení společnosti Samsung, kterému se ale zatím nedostalo dostatečné pozornosti, jsou však Galaxy Buds Pro 2. A má to svůj důvod. 

Proslýchá se totiž, že Galaxy Buds Pro 2 budou mírně opožděny. Leaker @chunvn888 tvrdí, že vlajková loď bezdrátových sluchátek Samsungu bude sice vydána letos, ale nebude představena společně s modely Galaxy Z Flip4, Z Fold4 a hodinkami Galaxy Watch 5. O tom, kdy by tedy měly přijít, ale mlčí.

Byla by to poměrně zvláštní situace. Samsung po letošních skládačkách už nepředstaví žádné velké zařízení, které by bylo hodno větší pozornosti, a proto by byla škoda, kdyby ji ušla i nová generace TWS sluchátek. Jestli nestíhá, může je přece alespoň s novinkami ukázat a jejich dostupnost uvést magickým slůvkem „na podzim“. 

Pokud tak skutečně neudělá, je pravděpodobné, že se o nové generaci Galaxy Buds Pro 2 dozvíme jen z tiskové zprávy, anebo si jejich předvedení světu nechá výrobce až ke Galaxy S22 FE. U něho totiž záleží, jestli bude následovat lednové představení svého předchůdce, nebo jej výrobce uvede ještě před Vánoci.

Očekává se, že nová generace sluchátek Samsung Galaxy Buds Pro bude mít podobný design jako Galaxy Buds 2. Uvidíme, zda se dočkají také vylepšené kvality zvuku, lepšího ANC nebo delší výdrže baterie. Na trhu to nebudou mít lehké, protože budou soupeřit s modely jako Google Pixel Buds Pro, OnePlus Buds Pro, Sony WF-1000XM4 a samozřejmě s připravovanými Apple AirPods Pro (2. generace).

Sluchátka Samsung Galaxy Buds koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.