Zavřít reklamu

O příštích ohebných telefonech Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 víme z nejrůznějších úniků v poslední době poměrně dost, některé detaily nám však ještě chybí. Nyní s jedním takovým přišel SamMobile a týká se maximální velikosti interní paměti obou chystaných „skládaček“.

Podle zdrojů nabídne Galaxy Z Fold4 maximální kapacitu úložiště 1 TB a Galaxy Z Flip4 512 GB, což je dvakrát více než u aktuálních modelů. To fanoušci skládacích smartphonů Samsungu jistě uvítají, protože s ohledem na aktuální i starší generace je nepravděpodobné, že by jeho příští „ohýbačky“ disponovaly slotem na microSD karty.

Fold4 by měl kromě 1TB paměťové varianty nabídnout i ty s velikostí 256 a 512 GB, u čtvrtého Flipu SamMobile tvrdí, že kromě té s 512 GB bude dostupný ve variantách s kapacitou 128 a 256 GB. Vzhledem k tomu, že Flip3 se ve 256GB variantě prodává za 1 049 dolarů, mohla by 512GB varianta jeho nástupce podle webu stát 1 100 dolarů. Nová generace ohebných telefonů korejského smartphonového obra bude podle všeho představena v srpnu nebo září.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.