Zavřít reklamu

„Skládačka“ Galaxy Z Fold3 představuje vrchol současných mobilních technologií Samsungu. I když by se mohlo zdát, že je po všech stránkách dokonalá, není tomu tak. Jisté rezervy má v oblasti fotoaparátu. Nyní se do éteru dostala informace, že tento „problém“, alespoň tedy částečně, vyřeší jeho nástupce Galaxy Z Fold4.

Jak uvádí web Galaxy Club, který cituje server SamMobile, Galaxy Z Fold4 bude disponovat stejným 10MPx teleobjektivem s trojnásobným optickým zoomem jako aktuální vlajková řada Samsungu Galaxy S22. Podle webu je také možné, že se bude chlubit stejným 50MPx hlavním fotoaparátem.

Jisté prý ovšem je, že příští generace Foldu bude mít lepší přední kamerku. Ta má mít rozlišení 10 MPx. V tuto chvíli však není jasné, jestli půjde o stejný snímač, jakým jsou vybaveny modely Galaxy S22 a S22+. O nové vlajkové „ohýbačce“ korejského smartphonového obra toho v tuto chvíli není známo mnoho. Podle neoficiálních zpráv ji bude pohánět chystaný čip Snapdragon 8 Gen 1+ (Snapdragon 8 Gen 1 Plus) a bude mít vylepšené ochranné sklo. Představena bude s největší pravděpodobností v srpnu nebo září letošního roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.