Zavřít reklamu

Samsung dnes představil nové telefony Galaxy Z Flip3 5G a Galaxy Z Fold3 5G se skládacím displejem a opět tak ukazuje, jak mají vypadat smartphony budoucnosti. U Mobil Pohotovosti si už můžete obě novinky předobjednat a při výměně starého telefonu za nový získat bonus až 25 tisíc. Do předprodeje dnes míří také nové hodinky Galaxy Watch4.

Kamera integrovaná do ohebného displeje

Samsung bezesporu patří mezi lídry v oblasti telefonů s ohebným displejem a třetí generací svých skládacích smartphonů to jenom potvrzuje. Galaxy Z Fold3 5G totiž přichází s revoluční kamerou skrytou pod displejem, podporou pera S Pen na ohebném displeji, velmi odolným tělem a špičkovým výkonem. Galaxy Z Flip3 5G dostal do vínku značně vylepšený vnější displej pro notifikace, výrazně kvalitnější fotoaparáty a nejvýkonnější Snapdragon 888.

To nejzajímavější na Galaxy Z Fold3 5G a Galaxy Z Flip3 5G je ale cena, protože v rámci předobjednávek můžete získat slevu až 10 tisíc korun. Pokud totiž vyměníte například loňský Galaxy Note20 Ultra 5G právě za některou z ohebných novinek od Samsungu, čeká na vás bonus až 25 000 Kč. Při koupi Z Fold3 5G získáte ještě dárek v podobě koženého pouzdra s perem S Pen a rychlonabíjecí 25W adaptér. U Mobil Pohotovosti si navíc můžete oba nové telefony pořídit na splátky bez jakéhokoli navýšení, takže Galaxy Z Flip3 5G může být váš už za 1 349 Kč měsíčně. 

S Galaxy Watch4 už zaplatíte v obchodech

Předobjednat si od dnešního dne můžete také nové Galaxy Watch4 a Watch4 Classic. Jednoznačně největším lákadlem nových hodinek je operační systém WearOS, díky kterému Samsung na svých smartwatch vůbec poprvé nabízí podporu pro bezkontaktní platby. Velmi sympatická je také cena, která začíná už na 6 990 Kč (na 349 Kč měsíčně). Zaujmou ale také novým designem a senzorem pro měření složení těla (BAI). V rámci předobjednávek navíc k hodinkám získáte dárek v podobě duální bezdrátové nabíječky Samsung.

1520_794_Samsung_Galaxy_Z_Flip3.jpg

Dnes nejčtenější

.