Zavřít reklamu

Samsung uvedl na scénu speciální edici ohebného telefonu Galaxy Z Flip3. Nová verze loňské „skládačky“ nese název Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition a bude ještě tento týden dostupná bohužel jen v Jižní Koreji.

Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition se bude dodávat v obří červené krabičce, v níž zákazníci kromě telefonu najdou pouzdro se šňůrkou na krk, pouzdro Pikachu Clear Cover, klíčenku s motivem Pikachu, stojan ve tvaru Pokeballu a několik Pokemon kartiček. Kromě toho sám telefon obsahuje některá unikátní témata, vyzváněcí tóny a tapety spojené s globálně populární japonskou značkou.

Novinka se začne v Jižní Koreji prodávat prostřednictvím webové stránky Samsungu koncem tohoto týdne. Korejský smartphonový gigant zatím neprozradil, kolik bude stát, ani kolik kusů bude mít v prodeji. Známo není ani to, jestli bude později dostupná na mezinárodních trzích. S ohledem na podobné edice jiných telefonů Samsungu v minulosti je však pravděpodobné, že Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition zůstane doma. Společnost tak pokračuje v zajetém trendu, který má za cíl zvýšit atraktivitu daného modelu.

Samsung Galaxy Z Flip3 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.