Zavřít reklamu

Samsung má v úmyslu prodávat chystanou vlajkovou řadu Galaxy S21 výrazně levněji než současnou řadu Galaxy S20. Alespoň to tedy tvrdí korejský web Korean insider citovaný serverem SamMobile, podle nějž bude základní model stát mezi 849–899 dolary, což by bylo o 150, resp. 100 dolarů méně, než kolik činila startovací cena jeho předchůdce.

Model Galaxy S21+ by se měl prodávat za 1 049–1 099 dolarů, zatímco za Galaxy S20+ si Samsung na začátku prodeje řekl o 1 199 dolarů. O 100, resp. 150 dolarů levněji prý vyjde i nejvyšší model Galaxy S21 Ultra, u kterého jihokorejský technologický obr na začátku nasadil cenu 1 399 dolarů.

Podle webu není žádné z uvedených čísel vytesáno do kamene, představují prý jen cenové rozpětí, které Samsung pro příští vlajkovou řadu v současné době zvažuje. Každopádně nejen my bychom uvítali, kdyby technologický kolos přestal s každoročním navyšováním cen, zejména když uvážíme, že posledních několik generací jeho vlajkových lodí nenabídly zásadní vylepšení.

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, řada Galaxy S21 bude s největší pravděpodobností uvedena na scénu v lednu příštího roku místo obvyklého února. Spolu s ní by měl Samsung představit i nová plně bezdrátová sluchátka, která podle všeho ponesou název Galaxy Buds Pro.

Dnes nejčtenější

.