Zavřít reklamu

Design připravované vlajkové lodi Samsungu – Galaxy S21 není už nějakou dobu vůbec žádným tajemstvím, v průběhu uplynulých týdnů jsme vám přinesli nespočet renderů i několik „reálných“ fotografií. Nyní si však můžete udělat dobrou představu toho, jak bude Galaxy S21 Ultra velký, k dispozici totiž máme, díky známému „únikáři“ @IceUniverse, snímek toho, jak bude telefon vypadat v ruce.

To, zda je obrázek reálný či nikoliv ať posoudí každý sám, každopádně si můžeme všimnout skutečně minimálních rámečků kolem displeje, dokonce je možno říct, že jsou prakticky symetrické, což je určitě vítaný pokrok. Až do teď totiž telefony z dílny jihokorejského technologického giganta měly nad a pod displejem rámečky širší. Dále lze spatřit přední fotoaparát, ten je umístěn uprostřed, což je za mě to nejlepší možné umístění. Ač by Galaxy S21 Ultra měl být jediným modelem s řady Galaxy S21, který bude mít zahnutý displej, není na tomto snímku zakřivení téměř vůbec patrné, mělo by se tedy jednat o tzv. mikrozakřivení. Galaxy S21 Ultra působí v ruce trochu nadměrně, pravdou ale je, že svými rozměry 165.1 x 75.6 x 8.9 mm se prakticky neliší od současného Galaxy S20 Ultra.

Poslední věcí, které si můžeme na fotografii povšimnout je softwarová křivka v dolní části displeje, kterou můžeme najít u iPhonů konkurenčního Applu, kopíruje snad Samsung nebo nám představí jiné využití? Odpovědi na tyto otázky bychom měli dostat už 14. ledna na oficiálním  odhalení řady Galaxy S21.

 

Dnes nejčtenější

.