Zavřít reklamu

První informace o tom, že by Samsung mohl odhalit sérii Galaxy S21 dříve, než je obvyklé spatřila světlo světa už dávno. Od té doby se objevilo nespočet náznaků, které tuto teorii „potvrzovaly“. Nedávno se však na internet dostala zpráva, že by jihokorejská společnost mohla přeci jen Galaxy S21 ukázat v obvyklou dobu, tedy v únoru. Toto tvrzení je však nejspíše mylné, další důkaz nasvědčuje totiž tomu, že řada Galaxy S21 bude skutečně představena už v lednu.

A co že je oním důkazem o dřívějším příchodu nové vlajkové lodi Samsungu? Certifikát BIS (Bureau of Indian Standards), který obdržel základní model série – Galaxy S21 a to o měsíc dříve, než tomu bylo v případě Galaxy S20. Z toho bychom mohli usoudit, že se i samotné oficiální představení telefonů bude konat dříve, konkrétně by to mělo být 14. ledna 2021, toho dne by se měly spustit také předobjednávky. Zahájení prodeje by pak mělo připadnout na 29. leden. Jihokorejský technologický gigant chce uvedení nových modelů uspíšit pravděpodobně kvůli nedávnému představení iPhonů 12 a také aby využil toho, že je čínská společnost Huawei v podstatě ze „hry“ a utvrdil a posílil své místo na trhu.

O chystané řadě Galaxy S21 toho „víme“ už opravdu spoustu, známé jsou například technické specifikace, barevné provedení i design. Samsung nás tak nejspíše už nemůže příliš překvapit, neházejme ale ještě „flintu do žita“.

Související články

Dnes nejčtenější