Zavřít reklamu

Řada Galaxy S21 (S30) musí být prodejní trhák, žádná jiná možnost nepřichází, po neúspěchu sérií Galaxy S20 a Note20, pro Samsung v úvahu. Informace o připravované vlajkové lodi se objevují již nějakou dobu, není tomu však ještě ani týden, co se na internet dostaly první rendery chystaných prémiových smartphonů. Vlastně jsme jich mohli vidět už několik. Dnes unikla první „reálná“ fotografie týkající se Galaxy S21 (S30), který z možných designů „potvrzuje“?

Snímek, který je dostupný v galerii výše, zobrazuje modul fotoaparátů, ten by měl patřit nejmenší variantě z připravované série vlajkové lodi jihokorejské společnosti – Galaxy S21. Pokud se posunete o fotografii dále, dostanete se na první uniklý render Galaxy S21. Z něj je jasně patrné, že se tvar modulu zadních fotoaparátů shoduje s tím na dnes zveřejněném snímku. Potvrdil se nám tím design budoucí vlajkové lodi Samsungu? Je to docela dobře možné. Pokud se skutečně díváme na fotomodul Galaxy S21 (S30), případně i Galaxy S21+ (S30+), můžeme už nyní říci, že obě verze budou vybaveny trojitým fotoaparátem a že blesk bude skutečně umístěn mimo zmiňovaný modul.

Více novinek z dnešního úniku už nevyplývá, nicméně podle dostupných informací „víme, že Galaxy S21 (S30) a Galaxy S21+ (S30+) dostanou na rozdíl od Galaxy S21 (S30) Ultra rovný displej. Všechny varianty by pak měly nabídnout 25W nabíjení nebo nabíjecí adaptér v balení. Další informace se budou dostávat na povrch jistě velmi rychle, co všechno si pro nás Samsung připravil u Galaxy S21 (S30) bychom měli zjistit už v lednu příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.