Zavřít reklamu

To, na co jsme tak dlouho čekali, se konečně stalo. Přesné datum představení, ale i předobjednávek a zahájení prodeje vlajkové řady Galaxy S21 konečně uniklo a bude to dřív, než myslíte.

První zmínky o tom, že bychom se série Galaxy S21 mohli dočkat dříve, než je obvyklé, se objevili už před nějakou dobou a nedávno se znovu „potvrdily“.  Dnes se však na Twitteru proslulého „únikáře“ Jona Prossera objevila konkrétní data představení, předobjednávek I zahájení prodeje. Podle něj nám jihokorejský technologický gigant odhalí Galaxy S21 už 14. ledna 2021 a ve stejný den spustí také předobjednávky. Zahájení prodeje pak údajně Samsung plánuje o patnáct dnů později, tedy 29. ledna 2021. Jon Prosser zmínil ve svém tweetu znovu také barvy – černá, bílá, šedá, stříbrná, fialová, růžová, opět tedy dostáváme nápovědu, jaké barevné varianty můžeme u Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra očekávat.

Datum odhalení nových telefonů z dílny jihokorejské společnosti sice uniklo, ale stále toho ještě mnoho nevíme. Známé nejsou ještě všechny technické specifikace a na internet se nedostaly ještě ani reálné fotky Galaxy S21, kromě jediné. Dostupné jsou zatím pouze rendery, ze kterých si můžeme udělat představu o designu připravovaných smartphonů.

Řada Galaxy S21 by měla přijít na našem trhu opět s procesorem Exynos a to ve verzi 2100, v USA a Číně se mohou zákazníci těšit na Snapdragon. Bude to pro vás důvod si telefon nekoupit? Dejte nám vědět v komentářích.

Dnes nejčtenější

.